Budownictwo przemysłowe

Specjalizujemy się w wykonawstwie budynków produkcyjnych, magazynowych, usługowych o konstrukcjach stalowych i murowanych. Dopasowujemy nasze rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb.
Wybierzemy najkorzystniejszą technologię zapewniającą optymalne rozwiązania techniczne i ekonomiczne.

W budownictwie przemysłowym korzystamy z nowoczesnych technologii, dzięki którym konstrukcje są przede wszystkim solidne i funkcjonalne, a także estetyczne. Polegamy na naszym doświadczeniu, ciągle zwiększając zakres swoich kompetencji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze zarządzającej i ekipom montażowym, potrafimy sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Priorytetem jest dopasowanie naszych rozwiązań do Twoich potrzeb. Wybieramy najkorzystniejszą technologię – zoptymalizowaną zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama rozwiązań systemów pokryć dachów i fasad.

Nasze doświadczenie oraz zaangażowanie pozwalają na szybką i bezproblemową realizację inwestycji. Technologie wypracowane przez naszą firmę, skracają czas realizacji budowy, zapewniając najwyższą jakość prac.

Wykonujemy również roboty „pod klucz wraz z pełnobranżowym projektem wykonawczym” w systemie generalnego wykonawstwa. Firma oferuje budowę: 

  1. Budynków mieszkaniowych
  2. Zakładów produkcyjnych
  3. Hal przemysłowych

W CZYM MOGĘ POMÓC

Skontaktuj się z namiNasz doradca
Bogumił Wosz
tel.: 509 711 046
e-mail: 
biuro@izocraft.com

Zapytanie ofertowe

Pomożemy Państwu szybko wycenić projekt. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza i prosimy o podanie jak największej liczby szczegółów dotyczących Państwa projektu.

W tym celu prosimy o przejście do formularza kontaktowego.