Realizacje firmy IzoCraft

Wysoki komfort mieszkańców, energia odnawialna i czyste powietrze

Wielu mieszkańców dużych miast coraz częściej wyprowadza się na przedmieścia, aby żyć bliżej natury, w ciszy i nieco spokojniej. W ten trend idealnie wpisuje się Osiedle Reńskie, które oferuje komfortowe domy i korzysta z energii odnawialnej.

Serdecznie zapraszamy na osiedle miejskie: nowoczesne i ekologiczne osiedle przyjazne dla mieszkańców i środowiska. Oprócz domów wybudowaliśmy ciągi komunikacyjne oraz tereny rekreacyjne w postaci parku i placu zabaw.

„Zielona” technologia, która chłodzi i grzeje

Na całym osiedlu we wszystkich budynkach zamontowaliśmy szwedzką pompę ciepła firmy Thermia. Umieściliśmy ją w łazience ze względu na oszczędność miejsca. Pompa ciepła, ogrzewa pomieszczenie, latem chłodzi i przygotowuje ciepłą wodę użytkową.”

Osiedle Reńskie to inwestycja położona na terenie 11 ha w Oławie Nowy Otok. Osiedle od początku zaplanowano jako kompleks - razem z budynkami zaprojektowano plac zabaw dla dzieci, tereny zielone oraz obiekty usługowo - handlowe. Do osiedla prowadzi utwardzona droga, a na samym osiedlu przygotowano szerokie ulice i ciągi komunikacyjne dla pieszych.

Wielu mieszkańców dużych miast coraz częściej wyprowadza się na przedmieścia, aby żyć bliżej natury, w ciszy i nieco spokojniej. W trend idealnie wpisuje się Osiedle Reńskie, które zlokalizowane jedynie 26 kilometrów od centrum Wrocławia.

Bliskość „Grądów Odrzańskich” w ramach obszaru Natura 2000 czyni Oławę miejscem wyjątkowo atrakcyjnym do wypoczynku i rekreacji. Możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, kajakowej i konnej, oraz pomniki przyrody, położone wśród lasów, parków i starorzeczy, stanowią wspaniałe warunki do rodzinnego spędzania czasu popołudniem lub w weekendy.

Zamierzeniem inwestora jest, aby osiedle prezentowało wysoki standard wykończenia budynków, infrastruktury technicznej oraz otoczenia i małej architektury. Domy zostały zaprojektowane przez znaną wrocławską firmę Lipińscy Domy, specjalizującą się w projektowaniu domów energooszczędnych.

W CZYM MOGĘ POMÓC

Skontaktuj się z namiNasz doradca
Bogumił Wosz
tel.: 509 711 046
e-mail: 
biuro@izocraft.com

Zapytanie ofertowe

Pomożemy Państwu szybko wycenić projekt. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza i prosimy o podanie jak największej liczby szczegółów dotyczących Państwa projektu.

W tym celu prosimy o przejście do formularza kontaktowego.